|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transmission Type: | Automatic |
| Engine Type: | Motor |
Suppliers with verified business licenses
| Motor | 1500w 60v |
| Battery | 60v 20AH lead acid battery |
| Starting system | Key start |
| Max driving distance | 35KM |
| Charging time | 3-5 hours |
| Tire(F/R) |
19x7-8/18x9.5-8 inch
|
| Seat height | 77cm |
| Speed meter | LCD meter |
| Wheelbase | 96CM |
| Gear | F-R |
| Absorber | Front and rear hydraulic absorber |
|
N.W/G.W
|
120kg/135kg
|
| QTY | 20ft:45PCS 40HQ:108PCS |
| Dimension | 158*100*97cm |
| Packing size | 140*76*60cm |
REAL PICTURES




Real hydraulic shock absorber
2.Strict requirements for assembling,inspecting vehicles.
3.Every vehicle has "ID" to ensure after-sales and traceability.
4.We have professional R&D team.