|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 6 Months Warranty for Engine |
| Warranty: | 6 Months Warranty for Engine |
Suppliers with verified business licenses
| Engine | 110cc/125cc 4 stroke engine |
| Engine brand | Yinxiang |
| Starting system | Electric start/kick start(optional) |
| Tank capacity | 3.5L |
| Tire(F/R) | F 60/100-14 R 80/100-12 |
| Seat height | 75cm |
| Speed meter | Without meter |
| Wheelbase | 110CM |
| Gear | 4+1 gear |
| Absorber | Front invert hydraulic absorber and rear hydraulic absorber |
|
N.W/G.W
|
58kg/66kg
|
|
Exhaust Pipe
|
Single aluminum pipe |
| QTY | 20ft:120PCS 40HQ:188PCS |
| Dimension | 155x64x98cm |
| Packing size | 138*38*58cm |
REAL PICTURES




Invert shock absorber
2.Strict requirements for assembling,inspecting vehicles.
3.Every vehicle has "ID" to ensure after-sales and traceability.
4.We have professional R&D team.