|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transmission Type: | Automatic |
| Engine Type: | Motor |
Suppliers with verified business licenses
| Motor | 1200w 36v |
| Battery | 36v 12AH lead acid battery |
| Starting system | Key start |
| Max driving distance | 25KM |
| Charging time | 3-5 hours |
| Tire(F/R) | 15*5-6/15*6-6 inch |
| Seat height | 53cm |
| Brake | Front and rear mechanic disc brake |
| Speed meter | Battery indicator |
| Gear | F-R |
| Absorber | Front and rear hydraulic absorber |
|
N.W/G.W
|
53kg/63kg
|
| QTY | 40HQ:230PCS |
| Dimension | 126*84*88cm |
| Packing size | 120*71*56cm |
REAL PICTURES















2.Strict requirements for assembling,inspecting vehicles.
3.Every vehicle has "ID" to ensure after-sales and traceability.
4.We have professional R&D team.