|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transmission Type: | Automatic |
| Engine Type: | 4 Stroke |
Suppliers with verified business licenses
| Engine | 125cc/150cc 4 stroke engine |
| Engine brand | Chongqing Yinxiang |
| Starting system | Electric start(12V 5AH) |
| Tank capacity | 3.5L |
| Tire(F/R) |
19x7-8/18x9.5-8 inch
|
| Seat height | 77cm |
| Speed meter | M3 meter |
| Wheelbase | 96CM |
| Gear | D-N-R |
| Absorber | Front and rear hydraulic absorber |
|
N.W/G.W
|
108kg/135kg
|
|
Exhaust Pipe
|
Double aluminum pipes |
| QTY | 20ft:45PCS 40HQ:108PCS |
| Dimension | 158*100*97cm |
| Packing size | 140*76*60cm |
REAL PICTURES




Gear:D-N-R
Gasbag shock absorber
2.Strict requirements for assembling,inspecting vehicles.
3.Every vehicle has "ID" to ensure after-sales and traceability.
4.We have professional R&D team.