|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transmission Type: | Automatic |
| Engine Type: | 4 Stroke |
Suppliers with verified business licenses
| Engine | 250cc/300cc/350cc 4 stroke engine |
| Engine brand | ZONSEN |
| Starting system | Electric start(12V 9AH) |
| Tank capacity | 4.2L |
| Tire(F/R) |
23x8-12/23x10-12 inch
|
| Seat height | 80cm |
| Speed meter | LCD meter |
| Wheelbase | 121CM |
| Gear | 4+1 gear |
| Absorber | Front and rear hydraulic absorber |
|
N.W/G.W
|
260kg/300kg
|
|
Exhaust Pipe
|
Single aluminum pipes |
| QTY | 20ft:16pcs 40HQ:45pcs |
| Dimension | 185*115*105cm |
| Packing size | 178*98*86cm |
REAL PICTURES



Gear:D-N-R
Real hydraulic shock absorber
2.Strict requirements for assembling,inspecting vehicles.
3.Every vehicle has "ID" to ensure after-sales and traceability.
4.We have professional R&D team.