|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transmission Type: | Automatic |
| Engine Type: | 4 Stroke |
Suppliers with verified business licenses
| Engine | 125cc 4 stroke engine |
| Engine brand | zonsen |
| Starting system | Electric start(12V 5AH) |
| Tank capacity | 5L |
| Tire(F/R) |
19x7-8/18x9.5-8 inch
|
| Seat height | 77cm |
| Speed meter | M3 meter |
| Wheelbase | 1450CM |
| Gear | 3+1 hand clutch |
| Absorber | Front and rear hydraulic absorber |
|
N.W/G.W
|
200kg/230kg
|
| QTY | 20ft:15 pcs 40HQ:45pcs |
|
Exhaust Pipe
|
Single iron pipe |
| Drive | Shaft drive |
| Dimension | 2300×1030×1450mm |
| Packing size | 2200×1050×680mm |
REAL PICTURES






2.Strict requirements for assembling,inspecting vehicles.
3.Every vehicle has "ID" to ensure after-sales and traceability.
4.We have professional R&D team.